Album GEBOORAH Online Download

10.00 

Album Geboorah bol oficiálne vydaný 20.12. 2020. Je to produkt plný myšlienok o viere a kresťanských tém o Bohu a o našom spasiteľovi Ježišovi Kristovi. Tento album je skvelou evanjelizačnou formou, ktorá zároveň ukazuje, že aj rap alebo hip hop môže byť použitý kresťanským smerom. Album bol nahrávaný priebežne počas celého roka 2020 a v medzi čase sa vyrábali videoklipy jednotlivých skladieb, ktoré si viete zhliadnuť aj tu, na našej webovej stránke alebo na youtube kanále Geboorah Official. Hudba je forma vyjadrenia a dajú sa ňou vyjadriť dané názory, myšlienky a príbehy. Geboorah týmto albumom vyjadril jasne svoj pohľad na vieru na ideológiu kresťanského rapera a zároveň týmto albumom ukázal, že srdcom odovzdaný veriaci interpret, vždy poukáže na to, v čo skutočne verí. Ježiš je cesta, pravda aj život!

In stock

Kategórie: , Značka:

Popis

Album Geboorah bol oficiálne vydaný 20.12. 2020. Je to produkt plný myšlienok o viere a kresťanských tém o Bohu a o našom spasiteľovi Ježišovi Kristovi. Tento album je skvelou evanjelizačnou formou , ktorá zároveň ukazuje, že aj rap alebo hip hop môže byť použitý kresťanským smerom. Album bol nahrávaný priebežne počas celého roka 2020 a v medzi čase sa vyrábali videoklipy jednotlivých skladieb, ktoré si viete zhliadnuť aj tu, na našej webovej stránke alebo na youtube kanále Geboorah Official. Hudba je forma vyjadrenia a dajú sa ňou vyjadriť dané názory, myšlienky a príbehy. Geboorah týmto albumom vyjadril jasne svoj pohľad na vieru na ideológiu kresťanského rapera a zároveň týmto albumom ukázal, že srdcom odovzdaný veriaci interpret, vždy poukáže na to, v čo skutočne verí. Ježiš je cesta, pravda aj život!

Specifications

Format

CD, DOWNLOAD

Wishlist

Login

Create an account

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránky, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

SHOPPING BAG 0

Added to wishlist!